Post Single Page

GameFaction nawiązuje partnerstwo z Grupą Vidoq

vadmin

In Grupa Vidoq, Press Posted

GF-Gaming oraz GameFaction mają zaszczyt ogłosić, iż z dniem 25 września 2013r. nawiązaliśmy współpracę z warszawskim domem produkcyjnym Grupa Vidoq.


Vidoq_GF

Z czym to się dla nas wiąże? Przede wszystkim z profesjonalną obsługą zdjęciowo-filmowo-reklamową na na prawdę najwyższym poziomie. Jako że GF-Gaming jest w ciągłym rozwoju, a niebawem zamierzamy wkroczyć śmiało na rynek europejski, taka współpraca zbliży nas na pewno do poziomu, który jak do tej pory był wyłącznością tylko dla największych światowych organizacji.

W planach mamy wiele akcji promujących naszą organizację. Spodziewajcie się w niedalekiej przyszłości materiałów video, zdjęć oraz castów na żywo realizowanych przez nowo powstającą platformę technologiczną – Vidoq Live!

Jeden z Project Managerów Grupy Vidoq – Rafał Gabriel Świątkowski komentuje współpracę takimi słowami:

„Od najmłodszych lat mam fioła na punkcie wszystkiego, co jest związane z gamingiem. Grałem w życiu we wszystko co wpadło mi w ręce. Od Pac-Mana na ZX Spectrum, poprzez Quake 3 Arena, na StarCrafcie II, LoLu i najnowszych odsłonach Tekkena kończąc. Od dłuższego czasu moim marzeniem było stworzenie na bazie tej pasji czegoś, co realnie wpłynie przede wszystkim na rozwój eSportu w Polsce i Europie, a przy okazji będzie zrobione z jajem i na poziomie. Dzięki naszej współpracy stanie się to możliwe. I mam niesamowite ciśnienie, abyśmy z całą naszą ekipą tą okazję wykorzystali” 

Informacja prasowa z portalu organizacji GF-Gaming.

0 Comments

Leave a Comment